עכשיו זה רשמי: בייל ורגילון עוברים לטוטנהאם

אחרי עונה מסויטת בה איבד את מעמדו באופן סופי, הוולשי עוזב בהשאלה לקבוצתו הקודמת. יצטרף אליו המגן הספרדי הצעיר, שנמכר תמורת 30 מיליון יורו – אבל להסכם העברתו הוכנס גם סעיף רכישה בחזרה על ידי ריאל מדריד

רשמית: גארת’ בייל וסרחיו רגילון שחקני טוטנהאם. אחרי מו”מ די מהיר בין המועדונים, יצאו ההודעות הרשמיות על העברת שני השחקנים אל התרנגולים בשתי עסקאות נפרדות.

רגילון בן ה-23, שסיים עונת השאלה נהדרת בסביליה, לא מצא מקום בסגל של ריאל מדריד עם מרסלו ופרלאן מנדי – ולכן חיפשו עבורו קבוצה אחרת. מנצ’סטר יונייטד הייתה חזק מאוד במאבק על שירותיו, אך סירבה לעמוד בתנאים שהציבה ריאל מדריד – ובתוכם הכנסת סעיף הרכישה בחזרה להסכם על ידי הבלאנקוס. מי שכן הסכימה לתנאי הזה הייתה טוטנהאם, שתזכה במגן הספרדי המצוין.התרנגולים ישלמו תמורת רגילון סכום של כ-30 מיליון יורו, לצד 5 מיליון יורו בבונוסים. ריאל מדריד תוכל להחזיר את השחקן באמצעות אופציית הרכישה בחזרה, שתעלה לה כ-10 מיליון יותר מהסכום שתשלם טוטנהאם (40-45 מיליון יורו בסך הכל).

במקביל, במסגרת המו”מ על רגילון עלה גם שמו של גארת’ בייל על השולחן – שחקן שריאל מדריד מחפשת עבורו פיתרון כבר תקופה ארוכה. גם במקרה הזה המו”מ היה מהיר מאוד, כשהוחלט על השאלתו של הוולשי לקבוצתו הקודמת עד סיום העונה – כך שמצד אחד ישוב לשחק כדורגל, ומצד שני יעזוב (גם אם זמנית) את ריאל ויפחית מהעול הכלכלי עם משכורתו הגבוהה.

שיהיה בהצלחה!
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x