זידאן: “הדרישות כאן גבוהות. מתכוננים לזכות שוב באליפות”

ריאל מדריד משלימה את ההכנות לקראת משחק הפתיחה של העונה, בחוץ מול סוסיאדד. המאמן מכוון גבוה: “עבדנו כמו שצריך ומגיעים לעונה הזאת עם התלהבות. שמחים לחזור לשחק”

הפגרה הסתיימה רשמית וריאל מדריד חוזרת למגרשים כשתתארח אצל סוסיאדד במסגרת המחזור ה-2 בליגה הספרדית (ראשון, 22:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב למסיבת העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

פותחים עונה
“הקבוצה נראית טוב, השחקנים התכוננו כמו שצריך ומגיעים לעונה הזאת עם התלהבות. אנחנו שמחים לחזור ולשחק”.מצבו של אודגור
“הוא סבל קצת מאי-נוחות, אבל עכשיו הוא בסדר וחזר אלינו. המעמדו שלו בסגל יהיה דומה לזה של כל אחד אחר, כי יש לי בקבוצה את השחקנים הטובים ביותר. אני סומך על כולם והדבר הכי חשוב הוא שכולם מוכנים. מרטין השתנה (מאז הימים בקסטיליה) כי הקריירה שלו הייתה מדהימה עד כה ובכל שנה הוא מתפתח יותר. הוא שחקן הרבה יותר שלם”.

למה החזרתם את אודגור?
“הוא שחקן שלנו ויש לו איכויות. לכן הוא חזר. יש אצלנו את השחקנים הטובים ביותר והוא יכול להיות שחקן משמעותי בסגל הזה”.

בייל
“אני לא מתעסק באלה שאומרים אם הוא עזב בגללי או לא. זה נושא הרבה יותר מורכב. מה שאני יכול לומר לכם זה שלא היו בינינו בעיות. אף אחד לא ייקח ממנו את הדברים שהוא עשה בריאל מדריד. לא היו לנו בעיות, זה לא קרה. אני מאחל לו הרבה הצלחה”.

הסיבות לעזיבתו של בייל
“אלה החיים. כרגע הוא שחקן שלנו והמעבר עדיין לא הושלם. אנחנו לא נדבר על דברים שלא קשורים. בייל היה מדהים בריאל מדריד ואף אחד לא ייקח את זה ממנו”.

הפציעה של הזאר
“אני לא יכול לומר מתי הוא יחזור. הדבר היחיד שאפשר לומר כרגע זה שהוא במצב הרבה יותר טוב. הדבר הכי חשוב הוא איך הוא מרגיש ושיהיה 100%. אנחנו ניתן לו את הזמן”.

עזיבתו של רגילון
“קודם כל, צריכים לברך אותו על העונה שהייתה לו. יש לנו שני שחקנים על כל עמדה, וכבר יש שני מגנים שמאליים – ככה שאי אפשר להחזיק עוד אחד, כי זה רק יעשה בלאגן. אני מאחל לו רק טוב והמון בהצלחה”.

אפשרי לזכות באליפות שנייה ברציפות?
“אנחנו מתכוננים כדי לעשות את זה. הדרישות במועדון הענק הזה לא ישתנו. אנחנו יודעים שאנחנו צריכים לעבוד כמה שרק אפשר. בכל עונה זה רק נהיה קשה יותר כי הקבוצות משתפרות”.

הסגל לעונה סגור?
“הכל יכול לקרות עד שייסגר חלון ההעברות”.

יוביץ’ ייצא בהשאלה?
“הכל יכול לקרות בחלון ההעברות, אבל אני לא חושב שהוא יעזוב”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x