זידאן: “מאמין בסגל שלי. לא מתכוון לבקש חיזוק”

מאמן ריאל מדריד לא בונה על רכש: “השחקנים שלי הם הטובים ביותר ואני מרוצה מהם”. על המשחק מול בטיס: “מדובר בקבוצה טובה, אבל זה לא משנה שום דבר מבחינתנו. רוצים להציג משחק טוב ולהמשיך להשתפר”

ריאל מדריד השלימה את הכנותיה לקראת משחק החוץ מול בטיס, במסגרת המחזור ה-3 בליגה הספרדית (שבת, 22:00). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

המשחק מול בטיס
“הדבר הראשון שאנחנו יודעים הוא מי היריבה שלנו, קבוצה טובה בליגה הזאת – אבל זה לא משנה שום דבר מבחינתנו. אנחנו רוצים להציג משחק טוב ולהשתפר כמו תמיד, כי אתה תמיד יכול להשתפר”.

פלגריני בבטיס
“יש להם כמעט את אותו הסגל מהעונה שעברה, אבל המאמן השתנה. כולנו יודעים מי זה מנואל פלגריני ומה הוא יכול לתרום לקבוצה שלו. בטיס תמיד הייתה קבוצה עם שחקנים איכותיים, והמאמן הזה יכול לתרום להם המון”.

מצבם של הזאר, ואסקס ואסנסיו
“חלק כשירים להצטרף לסגל, אבל יש גם שחקנים שרק חזרו לאימונים וצריכים להתקדם בקצב מדורג. הדבר החשוב הוא שכולם מרגישים טוב ויש עוד הרבה מאוד משחקים העונה. נראה איך דברים יתפתחו”.

הפציעה של הזאר מאחוריו?
“הוא כבר לא מרגיש אי-נוחות באיזור של הניתוח, אבל הוא השתתף רק במעט אימונים עם הקבוצה עד עכשיו וצריך להתקדם לאט לאט. הוא איתנו, אבל אנחנו צריכים שיחזור להיות כשיר במאת האחוזים”.

קאסמירו פתח על הספסל מול סוסיאדד
“אלה החלטות שאני מקבל. פעם אחת זה קאסמירו ובפעם אחרת זה יהיה מישהו אחר. יש המון משחקים לאורך העונה ותמיד יהיו כאלה שמשחקים וכאלה שלא. אלה החיים של קבוצה. מה שמעניין אותי הוא שכל השחקנים יהיו שותפים”.

ריאל תחתים חלוץ?
“הכל יכול לקרות עד שייסגר חלון ההעברות ב-4 באוקטובר. אתם בתקשורת מתעניינים במי יכול להגיע, אבל אני מרוצה מהסגל שלי. אנחנו הולכים לעבוד כדי שנעשה את המיטב ובסיום העונה נצליח לעמוד ביעדים שלנו”.

יש עמדה שהיית רוצה לחזק?
“זה הסגל שיש לי. הוא הטוב ביותר, אני מאמין בו ולא מתכוון לבקש שום דבר. מן הסתם, כמו תמיד הכל יכול לקרות”.

מילות פרידה לבייל
“מאחל לו את כל הטוב לקראת מה שמצפה לו וזהו זה”.

החלק שלך בעזיבת בייל, חאמס ושחקנים אחרים, שהתקשו להצליח בקבוצה
“אני לא חושב שזה העניין. אלה שחקנים שכן הצליחו. החלק שלי הוא במספר הדקות, וחלק משחקים יותר מאחרים – אבל אני חושב שהשחקנים שציינתם כן הצליחו בריאל מדריד”.

השילוב של אודגור במערך
“הוא יכול לשחק בעמדה יותר קדמית, כמו אחרים. יש המון עמדות שהוא יכול לשחק בהן”.

יוביץ’ ובנזמה יכולים לשחק יחד?
“בהחלט כן. מצפים לנו עוד המון משחקים ואנחנו נשחק בהם בדרכים שונות. כל משחק הוא סיפור בפני עצמו ואתה צריך לבחור איך לשחק בו. מעולם לא חשבתי או אמרתי שכרים ויוביץ’ לא יכולים לשחק יחד”.

איך אתה מנתח את המשבר של ברצלונה?
“מתוך כבוד אליהם, אני לא אדבר על זה כי אני לא יודע מה קורה שם. לכל מועדון יש קשיים ותקופות כאלה. יש להם קבוצה שתיאבק על כל התארים. אין לי ספק”.

מחסור השערים של ריאל
“יש לנו תקופות פחות אפקטיביות, אבל אני לא מוטרד. אין ספק שאנחנו מוכרחים לעבוד הרבה יותר וזה באחריותי כמאמן, והשחקנים יודעים את זה. אבל אני לא מסכים עם הטענה שאנחנו לא אפקטיביים באופן גורף. הדבר החשוב הוא האיזון. אני תמיד אחתום על ניצחון מינימלי מבלי לספוג, אבל אני בטוח שאנחנו עוד נבקיע שערים”.

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x