זידאן: “זה היה ניצחון חשוב. צריכים להמשיך לעבוד”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מה-2:3 הקשה על בטיס: “השחקנים נתנו הכל. זה בסך הכל המשחק השני שלנו ויש עוד דרך ארוכה לעבור”. על היכולת של הקבוצה: “יודעים שאנחנו מוכרחים להשתפר וזה גם מה שנעשה”. על האפשרות לחיזוק: “לא מעוניין. שמח מהסגל שיש לי”

ריאל מדריד השיגה את ניצחון הבכורה שלה העונה בליגה, אחרי 2:3 בחוץ על בטיס. בסיום המשחק המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

ניצחון חשוב
“זה היה משחק מאוד קשה. השחקנים נתנו הכל. אלה שלוש נקודות מאוד חשובות ואני ממש שמח. זה בסך הכל המשחק השני שלנו ויש עוד דרך ארוכה לעבור. אנחנו יודעים שאנחנו מוכרחים להשתפר וזה גם מה שנעשה. זה ניצחון חשוב. לפעמים כשאתה בפיגור קשה מאוד לשנות את הדינמיקה, אבל הפעם עשינו את זה. חשוב מאוד לעשות את זה. היו לנו לא מעט הזדמנויות. אמרו שאנחנו לא מבקיעים שערים ועכשיו הבקענו שלושה ויכולנו גם להבקיע יותר. אנחנו עובדים טוב וצריכים להמשיך לעבוד”.השינוי אחרי המחצית
“פתחנו את המשחק טוב מאוד, היינו פיזיים בדקות הראשונות. אחרי שהבקענו הלכנו קצת אחורה. עד אותו הרגע שיחקנו הרבה יותר טוב. הם הבקיעו פעמיים מאוד מהר. בחצי השני עשינו עבודה טובה והשחקנים האמינו בעצמם עד הסוף”.

יוביץ’ פתח בהרכב
“עליתי עם יוביץ’ ובנזמה כי רציתי שנשחק יותר בחצי המגרש של היריבה. אנחנו יכולים לשחק בהמון סגנונות וזה רק אחד מהם”.

השופטים
“מעולם לא דיברתי על השיפוט וגם עכשיו אני לא מתכוון לעשות את זה. יש שופטים, הם מקבלים את ההחלטות וזהו. אני לא מתערב בזה. מה שחשוב הוא מה שעשינו על כר הדשא. זה מגרש מאוד קשה ואנחנו יכולים לצאת מכאן מרוצים”.

התצוגה של קורטואה
“הוא היה מכריע, כמו פעמים רבות לאחרונה. גם מול סוסיאדד הייתה לו הצלה גדולה ששמרה על השער שלנו נקי. אנחנו יודעים למה הוא מסוגל ומה שאני אוהב זה את היכולת שלו גם לשחק עם הכדור, כשאנחנו מתחילים התקפות מאחור. אני מרוצה מהמשחק שלו ומהדרך שבה דברים עובדים לקבוצה”.

אתה רוצה חיזוק?
“לא, והנושא הזה כבר דובר מספר פעמים. אני מרוצה מהסגל שיש לי. אנחנו מי שאנחנו וננסה לעשות עונה טובה”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x