השאלה לשנתיים עם אופציית רכישה: מיוראל עבר לרומא

החלוץ הצעיר האריך חוזה עד 2023 בריאל מדריד והושאל לאיטלקים לשתי העונות הקרובות. בסיום כל עונה יוכלו להפוך את ההעברה לקבועה תמורת 15-20 מיליון יורו

בורחה מיוראל עובר לרומא בהשאלה לשתי העונות הקרובות. כך הודיעה רשמית ריאל מדריד.

החלוץ בן ה-23, שהחזיק בחוזה בריאל עד לסיום העונה, חיפש יעד חדש אחרי ההשאלה האחרונה בלבאנטה. הבלאנקוס ניהלו מו”מ מתקדם מול ולנסיה ולאציו, כשהמטרה הייתה למכור אותו בסכום שנע בין 10-15 מיליון יורו. בסופו של דבר, הגיעה הצעה מסקרנת מאוד מיעד מסקרן לא פחות – רומא.בימים האחרונים חלה התקדמות משמעותית במגעים בין הצדדים, כשלבסוף הוחלט להוציא את העסקה לדרך במתווה של השאלה לשנתיים. עוד בטרם ההשאלה, מיוראל האריך את החוזה במדריד עד 2023 – כך שתישאר לו עונה נוספת אחרי תקופת ההשאלה. רומא תהנה מאופציית רכישה כפולה, כשבסיום העונה הקרובה תוכל לרכוש אותו תמורת 15 מיליון יורו – ובסיום העונה הבאה תוכל לעשות זאת תמורת 20 מיליון יורו. אם תבחר שלא לנצל את האופציה, מיוראל ישוב כאמור לריאל עם חוזה בתוקף.

במדריד ראו בהצעה מרומא פיתרון מצוין, שעונה על הדרישות הכספיות להם כיוון המועדון וגם תאפשר למיוראל לבוא לידי ביטוי בקבוצה בכירה בליגה גדולה שגם משחקת במפעלים אירופיים באופן קבוע. שיהיה בהצלחה!
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x