זידאן: “יש לי סגל מלא מוטיבציה שתמיד רוצה לנצח”

מאמן ריאל מדריד ערוך ומוכן למשחק הבית הראשון של העונה, מול ריאל ויאדוליד: “היא יריבה קשה שיכולה להזיק. נהיה מוכרחים לשחק טוב”. על הקבוצה: “יש לנו המון כלים ואני כאן כדי להשתמש בהם. מבחינתי אלה השחקנים הטובים ביותר”

אחרי הניצחון על בטיס, ריאל מדריד חוזרת הביתה ותארח בדי-סטפנו את ריאל ויאדוליד במסגרת המחזור ה-4 בליגה הספרדית (רביעי, 22:30). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

משחק בית ראשון העונה
“יש לי סגל מלא מוטיבציה, שתמיד רוצה לנצח. אנחנו צריכים שתהיה לנו את אותה הנחישות, המוטיבציה והמחויבות כדי לעשות את העבודה באיצטדיון שלנו, כמו שעשינו בישורת האחרונה בעונה שעברה. אנחנו צריכים להמשיך במה שאנחנו עושים. אנחנו יודעים שויאדוליד היא יריבה קשה, ושהיא יכולה להזיק במשחקי החוץ שלה. נהיה מוכרחים לשחק טוב מהרגע הראשון ועד הסיום”.פעילות בחלון ההעברות ושמועות על יוביץ’ ומיוראל
“צריכים לקחת הכל בחשבון. חלון ההעברות פתוח עד ה-5 באוקטובר ונראה מה יקרה. השחקנים שכאן מתאמנים ועובדים כמו שצריך וזה מה שמעניין אותי. כולם מרוכזים במשחק הקרוב. לכולם יש דעות אם העונה יש לנו סגל טוב יותר או פחות מהעונה שעברה. מבחינתי, יש לי את השחקנים הטובים ביותר וזה תמיד המצב בריאל מדריד. אני מאוד מרוצה מהסגל שיש לי. יש המון שחקנים בסגל, אז להחתים עוד? בשביל מה? זה יהיה מאוד מבולגן. יש לי מספיק שחקנים”.

ההיררכיה בסגל
“יש לי 25 שחקנים בסגל ואני לוקח בחשבון כל אחד ואחד מהם. מה שאני רוצה הוא לנצח בכל המשחקים ולזכות בכל התארים. השחקנים מוכרחים להיות מוכנים וערוכים לשחק. מה שמדברים בחוץ לא עוזר לנו, אבל אלה החיים וזה לא ישתנה. לפעמים אתה משחק ולפעמים לא”.

למה ויניסיוס ורודריגו לא משחקים יחד?
“השאלות האלה מצחיקות אותי. זאת ריאל מדריד. קל מאוד להביע דעה, אבל אני עם השחקנים בכל יום. אני לא סופר כמה אחוז מסך הדקות כל שחקן משחק. זה משנה אם ויניסיוס ישחק 34% מהמשחקים? ואחר ישחק 32, ואחר 31? זאת המציאות של המועדון הזה. תמיד יהיה מי שישחק יותר ומי שישחק פחות. המטרה שלי היא שננצח. יש לנו המון כלים ואני כאן כדי להשתמש בהם. החבר’ה כאן חבר’ה צעירים, בני 21. זה הכדורגל. או שאתה משחק או שלא. בכל משחק אני צריך לבחור 11 להרכב וזהו. אין מה לחפש משהו מעבר לזה. אני זה שבוחר את ההרכב ואני אמשיך לבחור את ההרכב כל עוד אני כאן. וכשכבר לא אהיה פה, מישהו אחר יעשה מה שירצה”.

אדן הזאר
“הוא כבר מוכן ומאוד קרוב לחזור. הוא מתאמן טוב עם הקבוצה, אבל אנחנו יודעים שהוא לא התאמן יותר מדי עד עכשיו. הוא משתתף כרגיל באימונים איתנו ונראה טוב. הוא לא רוצה להרגיש שום סוג של כאב וזה הדבר החשוב, כי העונה מאוד ארוכה. הוא שחקן מקצוען שרוצה להיות עם החברים, וזה דבר טוב”.

ואראן חזר לעצמו
“אני לא חושב שהוא איבד מהרמה שלו. היו לו טעויות (מול סיטי) וזה דבר שיכול לקרות. אני זוכר לו את העונה הפנטסטית שהציג בשנה שעברה ואת התגובה הנהדרת שלו העונה, כי זה מראה איזה שחקן מצוין הוא ואיזו קבוצה נהדרת יש לנו. לפעמים לא אכפת לנו מה אומרים. אני מעריך אותו על הנחישות שלו להגיב ולחזור לנצח”.

השיפוט וה-VAR
“מטריד אותי שכשה-VAR מצליח מעבירים עליו ביקורת. אין לי כוונה להתחיל לדבר על הדברים האלה. שכל אחד יחשוב מה שהוא רוצה. אנחנו חושבים על המשחק הבא. הכל יכול לקרות בכל משחק ואנחנו צריכים להתמקד בעבודה שלנו. אני אוהב להתכונן למשחקים ולחשוב על המשחק הבא. כך גם השחקנים שלי. אנחנו לא שולטים ביתר הדברים”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x