זידאן: “לא מוטרד מהפציעות. אסור לחפש תירוצים”

מאמן ריאל מדריד לא מוכן לשמוע על ‘בעיה’ לקראת המפגש מול לבאנטה: “יש לנו סגל כישרוני מאוד ויחד נוכל להתעלות על זה”. על היריבה: “יהיו רגעים קשים במשחק, אבל אנחנו מוכנים”

אחרי שני ניצחונות רצופים ביכולת פושרת, ריאל מדריד משלימה את הכנותיה לקראת משחק החוץ מול לבאנטה במסגרת המחזור ה-5 בליגה הספרדית. רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב למסיבת העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

מוטרד מהפציעות של קרבחאל ואודריוסולה?
“פציעות הן חלק מהמשחק. אני לא מודאג מהן. אני לא אוהב אותן, אבל זה מטריד אותי רק בנוגע לשחקנים הפצועים. עבור יתר הקבוצה, אנחנו צריכים להמשיך קדימה עם אלה שכשירים”.מתחרט על שחרורו של אשרף חכימי?
“אני לא מתעסק בנושא הזה עכשיו. אנחנו היינו מרוצים מקרבחאל ואודריוסולה. פציעות יכולות לקרות. לא חושב על שום דבר אחר. לא יכולים לחפש תירוצים”.

עד כמה הקבוצה נפגעה לקראת לבאנטה
“אנחנו לא אוהבים כששחקנים חסרים, אבל צריכים להניח לזה ולהתקדם. אסור לנו לחפש תירוצים. לבאנטה יריבה קשה, בוודאות יהיו רגעים קשים במשחק – אבל אנחנו מוכנים”.

אמון בסגל הקיים
“אני אדם אופטימי. אני לא רואה דברים בצורה שלילית, גם אם אני יודע שהמצב מורכב. פציעות תמיד יהיו ולכן אין מה להתייחס לזה. יש לנו סגל מאוד כישרוני ויחד אנחנו יכולים להתעלות על זה”.

רוטציות
“הרוטציות הן דרך מחשבה לטובת הסגל בכללותו, ואלה שמקבלים את ההזדמנויות מחויבים למה שאני רוצה. אני יודע ששחקן שלא משחק מאוד לא שמח על זה, וזה הדבר הכי גרוע בעבודת המאמן. כדי לזכות בדברים, צריכים להשתמש בכל השחקנים. ברור לי שכל אחד רוצה לשחק יותר”.

ראמוס ומודריץ’ גם נכללים ברוטציות?
“כולם נכללים, אבל השמות שהזכרת הם שחקנים בני 30 ועדיין יכולים לשחק עוד 6-7 שנים”.

הציפיות מאסנסיו
“הוא יודע להבקיע ושחקן מאוד מגוון, וזה מה שאני מצפה ממנו להמשיך להיות. מה שאני רוצה זה שבכל פעם שהוא משחק, שיחפש את השער”.

איסקו
“כמו יתר השחקנים, יש לו המון אופי והוא תמיד רוצה לשחק. אני אוהב את זה. הוא רוצה להציג מה יש לו. הוא לא מפחד משום דבר ואני אוהב את התכונה הזאת. לא יודע מה השיקולים באי-זימונו לנבחרת. הוא תמיד מנסה לשחק טוב, והוא ימשיך לעשות את זה גם העונה”.

חשש שהזאר יהפוך למקרה בייל?
“לא. אני אופטימי לגביו. הוא מתח שריר בגלל שעבד קשה”.

דיווח על התעניינות בחוסאם עוואר
“לא יודע מאיפה הגיעו הכותרות האלה. אין לי שום ספקות לגביו, הוא שחקן נהדר ואולי יום אחד הוא ישחק בריאל מדריד, אבל כרגע אני מתמקד בסגל שלי. מה-5 באוקטובר (יום סגירת החלון) אני כבר לא אצטרך לענות על שאלות כאלה”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x