ויניסיוס בריאיון: “ממשיך לעבוד קשה. רוצה לזכות בטריפל”

הברזילאי של ריאל מדריד נהנה מכל רגע מפתיחת העונה: “אני מרגיש ממש טוב עם היכולת שלנו, כי אנחנו בפסגת הטבלה”. למרות זאת, הוא מודע לביקורות: “אנחנו מוכרחים להשתפר בדברים שאנחנו לא עושים טוב”. על עצמו: “לומד ומתפתח כדי לעזור לקבוצה”

על רקע פגרת הנבחרות, ויניסיוס ג’וניור התיישב לריאיון עם האתר הרשמי של המועדון והתייחס למספר נושאים.

פתיחת העונה
“אני מרגיש ממש טוב וממש שמח עם היכולת שהקבוצה ואני מציגים, כי אנחנו כרגע בפסגת הטבלה בליגה. אנחנו מוכרחים להמשיך לעבוד קשה ולהשתפר בדברים שאנחנו לא עושים טוב. העונה הזאת שונה מאחרות ואנחנו קצת מתקשים להיכנס לקצב, אבל כשנשוב מפגרת הנבחרות נהיה בכושר טוב יותר כדי להישאר בראש”.הקשר עם בנזמה
“כרים הוא מודל לחיקוי וזה עונג גדול לשחק לצדו. בכל פעם שאנחנו יחד אנחנו מדברים על איך הוא יכול לעזור לי ובמה אני יכול להשתפר. מאז שהצטרפתי למועדון, הוא עזר לי להישאר רגוע ולעשות את הבחירות הנכונות. הוא אחד השחקנים הטובים ביותר ויכול לסייע לי מאוד. זה חלום שמתגשם לשחק לצד כל השחקנים האלה. אני מפיק את המיטב מכל רגע שיש לי לצדם ומקשיב לכל מילה שהם אומרים לי. הם תמיד עוזרים לי ויודעים שאני לומד מהם”.

זידאן
“זה כבוד לעבוד איתו. הוא מדבר איתנו המון ומסביר לנו הכל בצורה ברורה. הוא נותן לכל שחקן דקות משחק וזה הדבר החשוב ביותר: לשמור על כל הסגל שמח. כולם יודעים שהם יקבלו את דקות המשחק שלהם”.

ממשיך לעבוד
“הצטרפתי לריאל מדריד בגיל 18 והכל היה חדש בשבילי. המשכתי ללמוד ולהתפתח כדי לעזור למדריד עכשיו ובעתיד. אני עובד קשה, גם במתקני המועדון וגם בבית – ומשלב את זה עם מנוחה נכונה ותפריט תזונתי מאוזן כדי להיות במיטבי. אני מתכוון להמשיך ולהשתפר המון כדי לעזור בכל מובן. אני רוצה לזכות בטריפל”.

התעוזה בהתקפה
“אני לא מפחד לאבד את הכדור. אני נשאר כמו שאני כי אני יודע שאנשים מאמינים בי וסומכים עליי שאעזור לקבוצה. אני חושב שהתעוזה שלי ממש עוזרת לקבוצה כשאנחנו בפיגור או בשוויון”.

קלאסיקו בלי קהל
“הכל ממש מוזר, אבל אנחנו צריכים להיות יותר מרוכזים. זה משחק שבסופו של דבר יכול להכריע את האליפות, כמו שקרה בעונה שעברה. למרות שלא יהיו אוהדים ביציעים, האוהדים שלנו ישלחו לנו מהבתים את האנרגיות שלהם ויהיו איתנו בראש ובלב”.

המעבר לחולצה מספר 20
“זה היה המספר של החולצה שלי בהופעת הבכורה בפלמנגו, והוא הביא לי המון מזל. המספר התפנה העונה ולכן החלפתי אליו”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x