ריאל הפסידה לקאדיס. זידאן: “יום רע. אין תירוצים”

הבלאנקוס ספגו 1:0 קטן בביתם מהעולה החדשה ונחלו את הפסד הבכורה העונה. המאמן לא הסתיר את חוסר שביעות הרצון: “התקשינו מאוד להיכנס למשחק, וכשאתה מתחיל ככה דברים יכולים להידרדר”

ריאל מדריד חזרה מפגרת הנבחרות עם הפסד 1:0 קטן לקאדיס הקטנה, במסגרת המחזור ה-6 בליגה הספרדית. בסיום המשחק התייצב המאמן זינדין זידאן בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהמשחק
“אין הסברים. צריכים לקבל את ההפסד הזה. אנחנו לא יכולים להיות מרוצים מהמשחק הזה ואנחנו בהחלט לא, אבל אלה דברים שיכולים לקרות בכדורגל. התקשינו מאוד להיכנס למשחק. זה היה ממש קשה כבר מהרגע הראשון. השתפרנו אחרי המחצית, אבל אנחנו לא יכולנו לבוא בתלונות אם הם היו יורדים להפסקה ביתרון של 2-3 שערים. אם אתה לא פותח את המשחק טוב, דברים יכולים להידרדר מהר מאוד וזה מה שקרה לנו. אין תירוצים על ההפסד הזה”.פרופורציות
“הפסדנו משחק, ובכך זה מסתכם. ברור שאלה שלוש נקודות חשובות כי זה היה משחק בית, אבל זה משחק אחד וזהו. עכשיו צריכים כבר להפנות את המחשבות שלנו למשחק הבא”.

סרחיו ראמוס
“הוא ספג מכה בברך ונקווה שזה לא משהו רציני. נמתין לבדיקות שלו כדי לדעת בדיוק מה יש לו. כולנו מקווים שזה משהו קטן”.

המשחקים הבאים
“אנחנו מתרכזים כרגע רק במשחק הקרוב, ומה שאנחנו חייבים לעשות הוא לנוח היטב ולהיראות טוב יותר על הדשא כדי לנצח אותו. ההפסד כאן היה יום רע לכל השחקנים ולכל ריאל מדריד, ואנחנו ננסה להפוך את זה כבר במשחק הבא”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x