זידאן: “מגיעים עם הרבה ציפיות מליגת האלופות”

מאמן ריאל מדריד מוכן ומזומן לפתיחת העונה האירופית, כשקבוצתו תארח את שחטאר דונייצק (רביעי, 19:55): “התכוננו היטב למשחק הזה. מדובר ביריבה תחרותית שכבר הוכיחה למה היא מסוגלת”. על הביקורות: “זה הגיע לנו אחרי המשחק מול קאדיס, אבל זה גם מה שמחזק אותנו”

אחרי ההפסד 1:0 לקאדיס בליגה, ריאל מדריד משנה אווירה ומשלימה את ההכנות לקראת פתיחת העונה בליגת האלופות מול שחטאר דונייצק (רביעי, 19:55). רגע לפני, המאמן זינדין זידאן התייצב למסיבת העיתונאים הרשמית והתייחס למספר נושאים.

פותחים עונה אירופית
“התכוננו היטב למשחק הזה. זאת ליגת האלופות ואנחנו מארחים אצלנו בבית. חשוב לפתוח טוב את העונה במפעל וזה מה שאנחנו מתכוונים לעשות. אנחנו יודעים מי אנחנו ומה אנחנו רוצים. הדבר החשוב היה להתכונן למשחק. יש הרבה מאוד קבוצות שרוצות לזכות בליגת האלופות כמו תמיד, ואנחנו ננסה לזכות בו כמו בכל עונה. זה לא יהיה פשוט, יהיו הרבה רגעים קשים. גם כשאתה זוכה במפעל, אתה עובר לאורך העונה רגעים קשים וזה הגיוני לגמרי. אנחנו מגיעים עם הרבה מאוד ציפיות מליגת האלופות”.אדן הזאר
“הוא חזר להתאמן על כר הדשא. הפציעה שלו הייתה קצת יותר ארוכה משציפו. אני סומך לחלוטין על אנשי הצוות הרפואי שעובדים איתו. אני מקווה שנראה אותו שוב בקרוב. מה שחשוב מבחינתנו זה שברגע שהוא יחזור, הוא יישאר איתנו לכל העונה”.

הביקורות על הקבוצה
“כולנו באותה הסירה והביקורות רק מחזקות אותנו. אנחנו יודעים מה המצב ואיפה אנחנו נמצאים, ברור לנו שיש ביקורת ובמיוחד אחרי משחק כמו שהיה לנו מול קאדיס – אבל הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות הוא להמשיך לעבוד. הדבר הטוב הוא שיש משחק בכל שלושה ימים, ואנחנו עם הראש כבר במשחק הקרוב. הגיע לנו לספוג ביקורות על המשחק מול קאדיס, ואני הראשון שאחראי לכך. השחקנים נלחמים ומנסים, ולפעמים דברים לא עובדים”.

סרחיו ראמוס
“הייתה לי בעיה קטנה. הוא לא היה איתנו באימון המסכם כי אנחנו לא רוצים לסכן אותו אחרי המכה שספג”.

עוד יגיע שיפור
“הקבוצה תמיד מראה ברגעים קשים שהיא קבוצה טובה. אני משוכנע שלאורך העונה יהיו רגעים שבהם נעשה דברים בצורה טובה יותר. אני בטוח בזה. מוכרחים להסתכל על העונה כמכלול, לא רק משהו נקודתי. באופן כללי, לכל הקבוצות יש רגעים קשים לאורך העונה. אנחנו בטוחים שנשתפר ועוד יהיו לנו משחקים שניראה הרבה יותר טוב”.

שחטאר לפני הקלאסיקו
“אנחנו מתרכזים רק במשחק נגדה. אחר כך נחשוב על המשחקים הבאים. העובדה שהם מגיעים עם סגל מאוד חסר לא משנה כלום מבחינתנו. מדובר בקבוצה תחרותית והם ישחקו עם שחקנים שהתכוננו לרגע הזה. יש להם סגל עמוק. אנחנו צריכים להיות ערוכים לשחק מול קבוצה טובה, שכבר הוכיחה למה היא מסוגלת”.

טיבו קורטואה
“הוא תמיד הראה שהוא שוער גדול. היה הכרחי בשבילו להתאקלם כמו שצריך במועדון גדול כמו ריאל מדריד. אני חושב שאף אחד לא הטיל בו ספק. הוא משתפר בכל יום וכולם יכולים לראות את זה. זה דבר טוב עבור הקבוצה בכלל ועבורו באופן אישי. אם כל שחקן יציג 100% מעצמו, אנחנו נהיה קבוצה שקשה מאוד לנצח. זה מה שאנחנו מנסים לעשות, לתת 100% מעצמנו בכל משחק”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x