נשיכת עטלף: ריאל נראתה רע והובסה 4:1 במסטאייה

הבלאנקוס, הפעם בתלבושת ורודה, ספגו שלושה פנדלים ושער עצמי באחד ההפסדים הקשים תחת זינדין זידאן. המאמן: “אין הסברים או תירוצים. זאת הייתה תצוגה רעה”. על השיפוט: “הם עושים את העבודה שלהם. אני האחראי למה שקורה”

ריאל מדריד יוצאת לפגרת הנבחרות עם טעם מר בפה, אחרי התפרקות במסטאייה מול ולנסיה והפסד 4:1 מהדהד.

אמנם הפתיחה לא רמזה על מה שיקרה בהמשך, כשהבלאנקוס שלטו בקצב ואף הבקיעו שער נהדר מרגליו של כרים בנזמה. אלא שהחל מאותו הרגע הכל התפרק עבורם, עם שלושה פנדלים שנשרקו לזכות ולנסיה ושער עצמי של רפאל ואראן בדרך לתוצאה מאכזבת מאוד.בסיום המשחק התייצב המאמן זינדין זידאן מול התקשורת והתייחס למספר נושאים:

“במחצית הראשונה שיחקנו טוב, אבל אחרי השער התחלנו להתפרק והדינמיקה השתנתה. זאת הייתה נקודת המפנה של המשחק, שאחריה הכל הלך לרעתנו: שלושה פנדלים, שער עצמי… קשה להסביר את היכולת שהצגנו כאן. פתחנו טוב ואחרי השוויון הכל השתנה”.

השיפוט השפיע על המשחק?
“אין לי שום כוונה להיכנס לזה. השופטים עושים את העבודה שלהם. אני בוחר את השחקנים שישחקו, כולם שחקני ריאל מדריד והם צריכים להראות את זה על הדשא. אנחנו מוכרחים להיראות טוב, אבל זה היה משחק קשה. אין הסברים או תירוצים. הדרך בה שיחקנו פשוט השתנתה. הייתה לנו פתיחה חזקה, אבל הכל התפרק אחרי השער. זאת הייתה תצוגה רעה, יום רע במשרד”.

איזון בקבוצה
“אנחנו יודעים שאנחנו צריכים להיות חזקים הגנתית. משם הכל מתחיל. אם נהיה חזקים בהגנה ויהיה לנו איזון טוב, אנחנו יודעים שהתקפית יש לנו את המשחקים שיכולים לעשות את ההבדל”.

ניתוח טקטי
“אני לא חושב שולנסיה התעלתה עלינו מבחינה טקטית. אני חושב שהתכוננו כראוי למשחק. הייתה לנו פתיחה טובה, אבל שוב – הכל השתנה אחרי השוויון. קשה להבין למה, אבל זה מה שקרה. אני זה שאחראי לכל מה שקורה ואני זה שצריך למצוא את הפיתרונות לזה שהכל השתנה אצלנו במשחק”.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x