אל תספידו אותה: ריאל בשמינית אחרי 0:2 על מנשנגלדבאך

הבלאנקוס הציגו את משחקם הטוב ביותר העונה, כשצמד של כרים בנזמה העלה אותם לשלב הבא מראש הבית. זידאן: “יש סיפוק אדיר. אני שמח בשביל השחקנים”

היו שחשבו שזה לא יקרה, אבל בפעם ה-29 ברציפות מתוך 29 עונות – ריאל מדריד עלתה משלב הבתים של ליגת האלופות, כל הדרך לשמינית הגמר.

עם הגב אל הקיר ובידיעה שהם חייבים לנצח את מוליכת הבית בורוסיה מנשנגלדבאך, הבלאנקוס פתחו מצוין את המשחק והציגו את ההופעה הטובה ביותר שלהם העונה. כרים בנזמה היה אמון על מלאכת ההבקעה עם צמד כבר במחצית הראשונה, שגם חתם את תוצאת המשחק – 0:2.“יש סיפוק אדיר. המטרה שלנו הייתה לסיים ראשונים בבית, וזה מה שעשינו”, אמר בסיום המאמן זינדין זידאן. “הצגנו משחק פנטסטי בכל הרמות, מהפתיחה ועד לסיום. לקבוצה יש את זה. כשאנחנו צריכים לנצח עם הגב אל הקיר, אנחנו עושים את זה”.

“כולנו הגענו למשחק הזה מחוזקים יותר. אנחנו באותה הסירה. אני שמח בשביל השחקנים, כי הם הדבר החשוב ביותר כאן. אני פה יחד איתם כשהם מתכוננים ונערכים, אבל הם אלה שיוצאים לקרב. אני ממש שמח בשבילם”, הוסיף המאמן.

“אני לא מתעסק בדברים שאומרים, כי אנחנו יכולים לשלוט רק בדברים שנעשים על הדשא. אני שמח בשביל השחקנים, כי הם סבלו מאוד מהדברים שאמרו עליהם מבחוץ. אי אפשר לשחק טוב כל הזמן. אנחנו מנסים, אבל אי אפשר. תמיד יש עליות וירידות”, סיכם זידאן.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x