החמישי ברציפות: ריאל ממשיכה במומנטום עם 1:3 על אייבר

הבלאנקוס נהנו מערב גדול של כרים בנזמה (שער ושני בישולים) ונצמדו לפסגת הטבלה. מודריץ’ ו-ואסקס השלימו. זידאן סופר ניצחון ליגה רביעי ברצף ושכח מאווירת המשבר

עוד ניצחון לאוסף: ריאל מדריד חוזרת מאייבר עם 1:3 פנטסטי, במסגרת המחזור ה-14 בליגה הספרדית,

זה היה הניצחון החמישי ברציפות של הבלאנקוס בכל המסגרות, והרביעי במסגרת הליגה – שמזניק את ריאל אל שוויון נקודות בפסגה. כרים בנזמה (שער ושני בישולים) סיפק ערב נהדר מבחינתו, כשלוקה מודריץ’ ולוקאס ואסקס השלימו את חגיגת השערים.“הדבר החשוב מבחינתנו, בידיעה שכל משחק הולך להיות קשה, הוא שאנחנו מבינים שעלינו לתת 200% ויותר מעצמנו. אסור לנוח אפילו לדקה”, אמר בסיום המאמן זינדין זידאן. “לאייבר היו דקות טובות וחזקות, אבל בסיכומו של דבר אני חושב ששלטנו במשחק שלנו. זה ניצחון שאנחנו ראויים לו”.

“התחושות שלנו טובות מאוד. עבדנו היטב, פתחנו את המשחק ממש ממש טוב, הבקענו פעמיים. עמדה מולנו יריבה וגם לה היו את הרגעים שלה, אותם צריכים לדעת לסבול. סבלנו אבל שלטנו במשחק”, אמר זידאן.

“לאחרונה פחות עשינו רוטציות, אבל זה הולך להשתנות כי העונה ארוכה. הדבר החשוב הוא שכולם מתאמנים כמו שצריך ואני יכול לסמוך על כל אחד ואחד. אנחנו מוכרחים לחשוב כקבוצה ולהיות יחד”, הוסיף המאמן.

“בנזמה שחקן מכריע. מה שהוא עושה זה פנומנלי. לא רק מבחינת השערים, ואני תמיד חוזר על זה – אלא גם מבחינת המשחק עצמו. זה מאוד חשוב. כשהוא מבקיע, כמובן שזה עדיף. אבל הוא חשוב מאוד למשחק הקבוצתי. אני חושב שהקרדיט על המשחק הזה מגיע לכולם. כל השחקנים עבדו. זה היה חתיכת משחק שלהם”, סיכם זיזו.
אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x