למועדון הגדול בעולם מגיעה תמיכה בכל רחבי העולם. זו בדיוק הסיבה שבריאל מדריד מתכנסים פעמיים בשנה ומטפלים בבקשות להקים מועדוני אוהדים רשמיים שנשלחות אליהם מכל מדינות העולם. והפעם… אנחנו זכינו!

לאחר תקופה ארוכה של התקשרות ישירה עם המועדון גם ישראל קיבלה את ההכרה הרשמית והיוקרתית של ניהול מועדון אוהדים, שתפקידו העיקרי לרכז את הפעילות של אוהדי ריאל מדריד בישראל, לארגן מפגשים, לנסוע ביחד למשחקים ולאחד ולחבר בין אוהדי ריאל מדריד הרבים שחיים כאן.

מועדון ריאל מדריד הוא המועדון הנערץ והאהוד בעולם. כדי לקיים קשר רציף עם האוהדים בכל רחבי הגלובוס, ריאל מכירה רשמית בגופים ספציפיים בכל מדינה שאחראיים על ניהול קהילת האוהדים המקומית. במילים אחרות, אפשר לומר שמועדון האוהדים הוא 'סניף' מקומי של ריאל מדריד העולמית - וזו בהחלט גאווה לייצג כך את המועדון הגדול בעולם.
דמי החבר שנקבעו לעונת הפעילות הראשונה של מועדון האוהדים בישראל הם 150 ש"ח לשנה, כשחידוש דמי החבר בשנים הבאות יהיה מופחת עבור חברים קיימים. החברות תגיע לסיומה עם תום העונה, בקיץ 2020.

דמי החבר הם תשלום סמלי שנגבה אחת לשנה ומשמש את הפעילות השוטפת של מועדון האוהדים, קיום פעילויות ומפגשי צפייה, פיתוח קהילת האוהדים במדינה - וכמובן תשלומים ומסים עליהם מחויב כל ארגון בישראל.
טוב ששאלת! מעבר לתחושת השייכות וההזדמנות לקחת חלק פעיל בקהילת אוהדי ריאל מדריד בישראל, החברות במועדון האוהדים מעניקה גם אוסף נכבד של הטבות והנחות לרווחת קהילת האוהדים. גולת הכותרת היא הטבות משמעותיות ברכישת כרטיסים למשחקים ישירות דרך המועדון, אך לצד זה קיימת גם רשימת הטבות ארוכה שמתעדכנת כל העת - כולל הנחות במותגים גדולים דוגמת אדידס ורשת מסעדות מוזס. ניתן להתעדכן ברשימת ההטבות המפורטת דרך לחיצה כאן.

שימו לב! ההטבות יעודכנו אצל חברי המועדון החדשים לאחר סגירת ההרשמה ובתיאום מול בתי העסק השונים.
כרטיס מדרידיסטה שמציע המועדון מעניק בעיקר הנחה מינימלית בחנות המועדון הרשמית וקדימות מסוימת ברכישת כרטיסים. לעומת זאת, חברות במועדון אוהדים רשמי מזכה לא רק בהטבות רבות - אלא גם קדימות משמעותית יותר ברכישת כרטיסים מוזלים ישירות דרך ריאל מדריד. זאת בנוסף לתחושת שייכות ומשפחתיות לצד אוהדי ריאל מדריד אחרים בישראל. מפגשי הצפייה, פעילויות אוהדים ונסיעות משותפות הן רק חלק קטן בגאווה של כל חבר במועדון אוהדי ריאל מדריד בישראל - ויש עוד לא מעט הטבות בדרך...
כל אוהדי ריאל מדריד בישראל 🙂 מועדון האוהדים מנוהל על ידי עמותה המאושרת על ידי משרד המשפטים (מס' תאגיד 580677607) ופועל ללא מטרות רווח, כשכל ייעודו הוא פיתוח קהילת האוהדים בישראל.

הפעילות במועדון האוהדים נעשית בהתנדבות מלאה. דמי החבר שנגבים משמשים נטו לתפעול מועדון האוהדים - וחוזרים לקהילה בשלל פעילויות והטבות. זו גם ההזדמנות לציין שכל אוהד יכול להצטרף, לסייע, לעזור ולקדם את מועדון האוהדים. הדלת פתוחה בפני כל מדרידיסטה, ללא הבדלי דת, גיל, גזע, מין, מוצא או לאום. המטרה היא אחת ויחידה: לאהוב יחד את ריאל מדריד, לקדם את ערכי המועדון ולחבר בין כל המדרידיסטאס בישראל.

למועדון האוהדים יש צוות מוביל, אך כולם יכולים להצטרף ולעזור בעשייה דרך מילוי טופס ההתנדבות

יש לכם שאלות נוספות? אנחנו זמינים כל העת דרך המייל: [email protected]