70 שנה חלמנו, חיכינו, ציפינו ואהבנו מרחוק – עד עכשיו.
לראשונה בהיסטוריה, המועדון הגדול בעולם פותח את שעריו בפני קהילת אוהדי ריאל מדריד בישראל ומאפשר לנו להצטרף רשמית למשפחת האוהדים העולמית.

מועדון אוהדי ריאל מדריד בישראל הוא הגוף הראשון והיחיד בישראל שזוכה לקבל הכרה רשמית מטעם ריאל מדריד העולמית, והוא אחראי בין היתר גם על הקשר הישיר בין קהילת האוהדים בישראל לבין המועדון שיושב בספרד.

השאיפה שלנו היא לבנות את הקהילה החזקה והגדולה ביותר בישראל, ולספק לאוהדים את האפשרות להיפגש ולהתחבר – הן בינם לבין עצמם, והן בינם לבין מועדוני אוהדים אחרים ברחבי העולם.

כגוף שכל פועלו הוא למען הקהילה, מועדון אוהדי ריאל מדריד בישראל הינו עמותה ללא כוונות רווח. כל הכנסותיו משמשות להמשך פיתוח משפחת האוהדים בישראל, במטרה לחבר בין כל המדרידיסטאס ברחבי הארץ – ללא הבדלי דת, גזע, מין או לאום. בנוסף, מועדון האוהדים חרט על דגלו לפעול ולתרום לטובת הקהילה במגוון דרכים תוך הפצת האהבה לריאל מדריד.

 

לעשייה במועדון האוהדים שותפים כל חברי המועדון שמעוניינים לתת יד. לצדם, קיים צוות המרכז את הפעילות – הן בין האוהדים, הן באופן שוטף ביום-יום והן בקשר הישיר מול המועדון בספרד.

 

מועדון אוהדי ריאל מדריד בישראל קיבל את שתי החותמות הרשמיות הדרושות כדי לקום ולפעול: אישור הקמת מועדון אוהדים (Peña Madridista) והכרה רשמית מטעם ריאל מדריד, ובהמשך לכך אישור הגורמים הרלוונטיים במדינת ישראל להקמת מועדון האוהדים בפועל כגוף עצמאי.

במסגרת השמירה על שקיפות מלאה, המסמכים מצורפים כאן וזמינים לכל דורש:

 

 

 

 

מעבר לתחושת השייכות, גאוות היחידה וההזדמנות לקחת חלק פעיל במשפחת מדרידיסטה ישראל, החברות במועדון האוהדים מעניקה גם רשימת הטבות שרק הולכות ומתארכת בכל יום. מידע נוסף על ההטבות ניתן למצוא דרך לחיצה כאן.